Black & White Jersey
Black & White Jersey
Black & White Jersey
Black & White Jersey
Black & White Jersey
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
BLACK & WHITE JERSEY

To połączenie klasycznych barw z nutą nowoczesnych i geometrycznych wzorów. W takim wydaniu biel i czerń nabierają nowego, odświeżonego stylu. To połączenie zdecydowanie nie ma sobie równych!

Koszulkę cechuje także funkcjonalność i prosty krój. Niska stójka i długi zamek kostkowy YKK to elementy wykończeniowe, dzięki którym Black & White Jersey daje poczucie komfortu podczas długich treningów. Zastosowany zamek ułatwia jej szybkie zakładanie. Posiada specjalną blokadę, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy bez silikonów, wykończone w klasyczny sposób. Zostały opracowane tak, aby nie podnosiły się do góry. Przestronna kieszeń na plecach stworzona została tak, aby z łatwością można było schować do niej większe rzeczy. Dodatkowo prawa boczna kieszonka kryje mniejszą, zamykaną na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. W dolnej części panelu przedniego znajduje się elastyczna taśma, dająca poczucie komfortu i swobody ruchów.

Materiał typu MESH o delikatnej i miłej w dotyku strukturze, z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ niska stójka
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ długi zamek kryty YKK z blokadą
✔ rękawy bez sylikonu
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy
Obserwuj nas