Classic White Jersey
Classic White Jersey
Classic White Jersey
Classic White Jersey
Classic White Jersey
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
CLASSIC WHITE JERSEY

To nowa odsłona bestsellerowej koszulki Classic Black Jersey. Posiada ten sam uniwersalny krój i pasuje zarówno dla Pań, jak i Panów. Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzi się podczas treningów w upalne dni. 

Cechuje ją funkcjonalność i minimalizm. Niska stójka i silikon po wewnętrznej stronie koszulki to elementy wykończeniowe, dzięki którym Classic White Jersey jest jeszcze bardziej komfortowa podczas długich treningów. Na przednim panelu znajduje się skryta kieszonka zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. Z kolei tylna kieszonka została stworzona tak, aby z łatwością można było schować w niej większe rzeczy. W koszulce tej zastosowano długi zamek kostkowy YKK, co ułatwia jej szybkie zakładanie. Dodatkowo zamek można rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy bez silikonów, wykończone w klasyczny sposób. Zostały opracowane tak, aby nie podnosiły się do góry. 

Materiał biały, nieprześwitujący z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach.

✔ funkcjonalny i uniwersalny krój 
✔ niska stójka
✔ silikon po wewnętrznej stronie koszulki
✔ zamek kryty YKK z blokadą
✔ mała kieszonka na zamek na przednim panelu
✔ przestronna kieszeń na plecach
✔ rękawy bez silikonów
✔ technologia Microsense ®
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy
Obserwuj nas