Grand Tour Jersey
Grand Tour Jersey
Grand Tour Jersey
Grand Tour Jersey
Grand Tour Jersey
Grand Tour Jersey
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
GRAND TOUR JERSEY

Grand Tour Jersey to koszulka inspirowana najważniejszymi wyścigami kolarskimi. Kolor żółty symbolizuje Tour de France, czerwony Vuelta a Espana, a różowy nawiązuje do Giro d’Italia.

Cechuje ją przede wszystkim funkcjonalność i prosty krój. Koszulka wzmocniona jest dodatkowymi przeszyciami. Niska stójka i długi zamek kostkowy YKK to elementy wykończeniowe, dzięki którym Grand Tour Jersey daje poczucie komfortu podczas długich treningów. Zastosowany zamek ułatwia jej szybkie zakładanie. Posiada specjalną blokadę, można go rozsunąć  i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy bez silikonów, wykończone elastyczną taśmą. Dzięki zastosowanych technologiom nie podnoszą się do góry. W dolnej części panelu przedniego znajduje się elastyczna taśma, dająca poczucie komfortu i swobody ruchów. Dzięki niej koszulka nie przesuwa się podczas jazdy. Tylna kieszonka została podzielona na 3 mniejsze otwarte, aby z łatwością można było do niej schować większe rzeczy. Dodatkowo w prawej bocznej kieszonce została ukryta mniejsza, zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon.

Materiał typu MESH o delikatniej i miłej w dotyku strukturze, z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

 

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ niska stójka
✔ dolne wykończenie elastyczną taśmą
✔ długi zamek kostkowy YKK z blokadą
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ rękawy zakończone elastyczną taśmą
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy

 

Pasujące do

Obserwuj nas