Men's Summer Pink Jersey
Men's Summer Pink Jersey
Men's Summer Pink Jersey
Men's Summer Pink Jersey
Men's Summer Pink Jersey
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
MEN’S SUMMER PINK JERSEY

Summer Pink Jersey to letnia propozycja dla osób ceniących sobie niepowtarzalny styl. Koszulka w tej samej szacie graficznej dostępna jest w wersji damskiej i męskiej.

Cechuje ją funkcjonalność, lekkość i przewiewny krój. Niska stójka znacznie poprawia komfort jazdy, a wykończenie koszulki gumką z cienkim paskiem silikonu utrzymuje ją w jednym miejscu. W Summer Pink Jersey zastosowano długi zamek kostkowy YKK, co ułatwia jej szybkie zakładanie. Dodatkowo zamek posiada blokadę, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy wykonane z przewiewnego materiału, bez wykończenia silikonowego, zapewniają jeszcze lepszą kompresję i komfort. Dzięki odpowiedniemu krojowi nie podnoszą się. Tylna kieszonka została podzielona na 3 mniejsze otwarte, aby z łatwością można było do niej schować większe rzeczy. Dodatkowo w prawej bocznej kieszonce została ukryta mniejsza, zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. Po wewnętrznej stronie panelu tylniego, tuż pod kieszonką, umieszczono materiał z włóknami silikonu, dzięki czemu koszulka nie podnosi się do góry.

Materiał typu MESH, o delikatniej i miłej w dotyku strukturze, z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Materiał, który użyto na panele boczne i rękawy, o niskiej gramaturze i gładkiej strukturze, również posiada właściwości oddychające i antybakteryjne. Świetnie odprowadza pot i nadaje się na treningi w upalne dni.

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ lekki, przewiewny materiał
✔ niska stójka
✔ wykończenie koszulki gumką z cienkim paskiem silikonu
✔ długi zamek kostkowy YKK z blokadą
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ rękawy bez wykończenia, nie podnoszące się
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy w upalne dni
Obserwuj nas