Save to shopping list
Create a new shopping list
Ethiopia Coffee by Tomasz Marczyński

Ethiopia Coffee by Tomasz Marczyński

10,00 €
incl. VAT / szt.
Lowest price in 30 days before discount:
Express checkout 1-Click(without registration)
14 days for easy returns
Safe shopping
Free delivery to parcel machines
You buy and delivery is free!
deliveries from online stores are free when you order €11.71 are for free.
Free delivery includes parcel delivery to a parcel machine

Description and technologies

 

Ziarna LOCOFFEE to owoc współpracy kolarza Tomka Marczyńskiego z warszawską palarnią COFFEE PLANT. 

Skąd pomysł na współpracę? Kawa towarzyszy Tomkowi każdego dnia. Jego kawowe eksperymenty w poszukiwaniu wyjątkowych smaków i aromatów doprowadziły go do warszawskiej palarni COFFEE PLANT, a oni otworzyli przed nim świat kawy. I tak powstały pierwsze ziarna Locoffe – wówczas palone pod espresso.Kawa, którą tutaj widzisz to Brazylia Lua Roxa Została stworzona z dbałością o każdy detal, który składa się na wysoką jakość: świeżo palone ziarna jakości specialty, wyselekcjonowane i pochodzące ze zrównoważonych upraw, w opakowaniu, które zapewni świeżość kawy na długo. Do tego podeszliśmy naprawdę serio. Reszta jest (wciąż lub jeszcze bardziej) na luzie.

Dlaczego na luzie? Brazylię Lua Roxa wypaliliśmy dla Was pod espresso dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w ekspresie kolbowym, automatycznym jak i w kawiarce. Zaparz ją swoją ulubioną metodą. Poczuj smak tej kawy w gęstym, aromatycznym espresso, dłuższym americano lub wypij jako mleczne cappuccino. Eksperymentuj, smakuj, próbuj, odkrywaj. Na luzie! Pij tak, jak lubisz najbardziej."  "Brazylia Lua Roxa to nasza propozycja z Brazylii wypalona z myślą o ekspresach automatycznych i kawoszach, którzy nie przepadają za kwasowością w kawie. Ziarno pochodzi od dużego producenta z Brazylii, z regionu Cerrado. Uprawiane jest na wysokości między 800, a 1300 m n.p.m. Po zbiorach i wstępnym sortowaniu wisienki zostały zmiażdżone i rozłożone na łożach, by później przez kilkanaście dni suszyć się na słońcu. To mieszanka odmian Bourbon i Mundo Nuovo. Dzięki ciemniejszemu paleniu tych ziaren uzyskaliśmy słodką kawę o wysokim body, pozbawioną kwasowości. W dodatku dominują w niej nuty wanilii, orzechów i białej czekolady. Ta Brazylia to ziarna bardzo uniwersalne. Sprawdzą się zarówno jako kawa czarna, dla osób nie lubiących kwasowości i jako baza do kaw mlecznych. Wypaliliśmy ją odrobinę ciemniej, dlatego polecamy ją również do ekspresów automatycznych.

Nie lubisz kwasowości? Chętnie dodajesz mleko? Zatem to kawa dla Ciebie! .

Brand
Producer code
5907694918602
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel