TECHNOLOGIE

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, w ofercie firmy Raso znalazły się tylko materiały najwyższej jakości, pochodzące z Włoch, wyselekcjonowane i wielokrotnie testowane. Z troską o komfort i swobodę uprawiania kolarstwa wybraliśmy te, które przy zimnych temperaturach utrzymują ciepło, są termoaktywne, oddychające i wodoodporne, a podczas upalnych treningów zapewniają swobodne i lekkie ruchy, posiadają ochronę antybakteryjną oraz przed promieniowaniem UV i wiatrem.
 
Raso1


ACQUA ZERO ECO. Tkanina hydrofobowa, szybkoschnąca, przyjazna dla środowiska. Elastyczna i dobrze dopasowująca się do ciała. Idealna do odzieży outdoor. Zapewnia wysoki komfort w czasie długich treningów. Stosowana w szczególności do produkcji odzieży triathlonowej.

BLIZZARD. Tkanina elastyczna, rozciągliwa w cztery strony. Idealnie przylegająca do ciała. Dzięki swej elastyczności posiada bardzo dobre właściwości oddychające. Łatwa w pielęgnacji.

DR PADS. To obecnie najlepsze wkładki dostępne na rynku. Wykonane są specjalną technologią cięcia, która reguluje grubość pianki i nadaje jej kształt idealnie dopasowujący się do ciała. Dzięki wysokiej gęstości wkładki te są wsparciem dla wielogodzinnych treningów. Dobrze oddychają i odprowadzają wilgoć. Posiadają właściwości antybakteryjne.

ECLIPSE. Materiał dobrze kryjący, szybkoschnący, miękki w dotyku i przyjazny dla skóry. Zapewnia także ochronę przed promieniowaniem UV. Ze względu na swoje właściwości stosowany głównie do produkcji spodenek. 

LYCRA. Wszechstronny materiał, dający poczucie swobody podczas poruszania się. Idealnie dopasowuje się do ciała. Dzięki swojej elastyczności posiada bardzo dobre właściwości oddychające. Zapewnia swobodę ruchu i komfort. Dodatkowo poprawia wydajność i pracę mięśni. Włókna Spandex ® zwiększają wytrzymałość materiału i jego moc nawet o 30% (certyfikowany przez Invista ®).

LYCRA SPORT. Jest jeszcze bardziej wytrzymała, doskonale kryje i przylega do ciała. Technologie użyte w tym materiale zapewniają optymalną kompresję podczas treningów, co pozwala na maksymalną swobodę ruchów.

MICROSENSE. To niezwykle lekki, miękki i stu procentowy poliester o właściwościach oddychających. Zawiera powłokę antybakteryjną i świetnie sprawdza się w wysokich temperaturach.

THUNDERBIKE. Lekka, elastyczna tkanina. Technologie użyte w tym materiale zapewniają kompresję, co daje duże poczucie swobody ruchów. Tkanina ta umożliwia optymalną regenerację mięśni.

ZEROWIND. Przełom w materiałach membranowych. To wodoodporna, wiatroszczelna, oddychająca, elastyczna i lekka tkanina. Wszystko to za sprawą ochronnej powłoki hydrofilowej, całkowicie wolnej od porów.

2DRY. Tkanina szybkoschnąca, zapewniająca maksymalny komfort podczas długich treningów. Dzięki użytym technologiom, szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz, pozostawiając uczucie przyjemnej świeżości.

Raso2

Raso3

Raso4

Raso5Obserwuj nas