Women's Elegant Jersey
Women's Elegant Jersey
Women's Elegant Jersey
Women's Elegant Jersey
Women's Elegant Jersey
Rozmiar:
Już od:299,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
WOMEN'S ELEGANT JERSEY

Damski odpowiednik męskiej koszulki Elegant Jersey. To propozycja dla kobiet ceniących sobie oryginalność i styl podczas jazdy na rowerze.

Koszulkę tę cechuje przede wszystkim prosty, funkcjonalny i dopasowany do ciała krój. Długi zamek kostkowy YKK ułatwia jej szybkie zakładanie. Posiada specjalną blokadę, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy bez silikonów, wykończone elastyczną taśmą. Dzięki zastosowanych technologiom nie podnoszą się do góry. Posiadają optymalną długość dla kobiet. W dolnej części panelu przedniego i tylnego znajduje się elastyczna gumka z silikonem. Daje ona poczucie komfortu podczas jazdy i nie ogranicza swobody ruchów. Tylną kieszonkę podzielono na 3 mniejsze otwarte, aby z łatwością można było schować w niej większe rzeczy. Dodatkowo w prawej bocznej kieszonce została ukryta mniejsza, zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon.

Materiał typu MESH o delikatniej i miłej w dotyku strukturze, z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Dodatkowo cały panel boczny wykonany został z elastycznego materiału.

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ dolne wykończenie elastyczną gumką z silikonem
✔ długi zamek kostkowy YKK z blokadą
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ rękawy wykończone elastyczną taśmą
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy

Obserwuj nas