Women's Ombre Jersey
Women's Ombre Jersey
Women's Ombre Jersey
Women's Ombre Jersey
Women's Ombre Jersey
Rozmiar:
Już od:299,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
WOMEN'S OMBRE JERSEY

To propozycja dla Pań lubiących minimalizm i prostotę. Postawiliśmy tutaj na tzw. efekt ombre, czyli delikatne przejście z pastelowego różu do coraz jaśniejszego. 

Koszulkę tę cechuje prosty, funkcjonalny i dopasowany do ciała krój. Długi zamek kostkowy YKK ułatwia jej szybkie zakładanie. Posiada specjalną blokadę, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. W kolorze pasującym do całej grafiki, nadaje koszulce dodatkowego stylu. Rękawy posiadają optymalną długość dla kobiet. Wykończone są taśmą z włóknami silikonu. Dzięki temu nie podnoszą się do góry. W dolnej części panelu przedniego i tylnego znajduje się elastyczna gumka z silikonem. Daje ona poczucie komfortu podczas jazdy i nie ogranicza swobody ruchów. Tylną kieszonkę podzielono na 3 mniejsze otwarte, aby z łatwością można było schować w niej większe rzeczy. Dodatkowo w prawej bocznej kieszonce została ukryta mniejsza, zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. 

Materiał typu MESH o delikatniej i miłej w dotyku strukturze,  z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Dodatkowo cały panel boczny wykonany został z elastycznego materiału. 

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ dolne wykończenie elastyczną gumką z silikonem
✔ długi zamek kostkowy YKK z blokadą
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ rękawy zakończone taśmą z włóknami silikonu
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy
Obserwuj nas