Women's Stripes Jersey
Women's Stripes Jersey
Women's Stripes Jersey
Women's Stripes Jersey
Women's Stripes Jersey
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
WOMEN’S STRIPES JERSEY

To kontynuacja kolekcji jesiennych bluz w stonowanych i modnych barwach, ale z delikatnym wzorem w paski, podkreślającym ich kolor.

Koszulkę cechuje przede wszystkim funkcjonalność i prosty krój. Niska stójka i długi zamek kostkowy YKK to elementy wykończeniowe, dzięki którym Stripes Jersey daje poczucie komfortu podczas długich treningów. Zastosowany zamek ułatwia jej szybkie zakładanie. Posiada specjalną blokadę, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy bez silikonów, wykończone w klasyczny sposób. Zostały opracowane tak, aby nie podnosiły się do góry. Przestronna kieszeń na plecach podzielona jest na 3 mniejsze, z łatwością można w niej schować większe rzeczy. Dodatkowo prawa boczna kieszonka kryje mniejszą, zamykaną na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. W dolnej części panelu przedniego znajduje się elastyczna taśma, dająca poczucie komfortu i swobody ruchów.

Materiał typu MESH o delikatnej i miłej w dotyku strukturze, z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Pomimo tego, że jest bardzo lekki i przewiewny, nie prześwituje.

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ niska stójka
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ długi zamek kryty YKK z blokadą
✔ rękawy bez wykończenia silikonowego
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy
Obserwuj nas