Zwift Team Jersey model19 Race CUT
Zwift Team Jersey model19 Race CUT
Zwift Team Jersey model19 Race CUT
Rozmiar:
Już od:329,00
Ilość: szt.
Udostępnij:
ZWIFT TEAM JERSEY Model19 Race CUT

Nowy krój, nowe materiały. Stworzona z myślą o Twoich przeciwnikach, którzy będą oglądać Twoje plecy podczas rywalizacji w sezonie letnim, dzięki zimie, którą ty spędziłeś na Zwift razem z #ZwiftTeamPL


Cechuje ją funkcjonalność i prosty krój. Niska stójka i długi zamek kostkowy YKK to elementy wykończeniowe, dzięki którym Vintage Jersey daje poczucie komfortu podczas długich treningów.  Dodatkowo zastosowany zamek ułatwia jej szybkie zakładanie, można go rozsunąć i zatrzymać na dowolnym poziomie. Rękawy wykończone taśmą z włóknami silikonu. Zostały opracowane tak, aby nie podnosiły się do góry. W dolnej części panelu przedniego znajduje się elastyczna taśma, dająca poczucie komfortu i swobody ruchów. Dzięki niej koszulka nie przesuwa się podczas jazdy. Tylna kieszonka została podzielona na 3 mniejsze otwarte, aby z łatwością można było do niej schować większe rzeczy. Dodatkowo w prawej bocznej kieszonce została ukryta mniejsza, zamykana na zamek. Pomieści nie tylko kartę kredytową czy klucze, ale także smartfon. 

Materiał typu MESH o delikatniej i miłej w dotyku strukturze,  z technologią Microsense ®, dzięki której koszulka świetnie sprawdza się nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

✔ prosty i funkcjonalny krój
✔ niska stójka
✔ dolne wykończenie elastyczną taśmą
✔ długi zamek kostkowy YKK z blokadą
✔ 3 przestronne kieszenie na panelu tylnim
✔ czwarta kieszonka na zamek
✔ rękawy zakończone taśmą z włóknami silikonu
✔ technologia Microsense ®
✔ ochrona przed promieniowaniem UV
✔ duża swoboda ruchów i komfort podczas jazdy

Obserwuj nas